Kretsmøter Vest

Feb
Møtested er satt inn i tabellen
Ukedag Dato kl. Medlemskrets Nr Navn Møtested
Torsdag 20. februar 11.00 055 Rauma og Vestnes Vestnes Fjordhotell
Mandag 24. februar 20.00 056 Norddal, Stranda, Stordal og Sykkylven Stranda Hotell
Mandag 17. februar 11.00 057 Nordre Sunnmøre Ingebr. Davik huset, Brattvåg
Tirsdag 18. februar 19.30 058 Synste Møre og Yste Nordfjord Eidsåtun, Eidså
Onsdag 19. februar 19.00 059 Ytre Søre Sunnmøre Folkehøgskulen, Ulsteinvik
Mandag 17. februar 20.00 060 Volda og Ørsta (uten Velsvik) Volda Turisthotell, Volda
Tirsdag 25. februar 20.00 062 Eid, Hornindal og Stryn Havila Hotell, Hornindal
Onsdag 26. februar 19.30 063 Gloppen Gloppen Hotell, Sandane
Tirsdag 25. februar 19.30 064 Bremanger Svelgen Hotell
Torsdag 27. februar 20.00 065 Flora Inspire, Eikefjorden
Mandag 24. februar 20.00 066 Jølster, Førde og Naustdal Kantina, Førde-anlegget
Onsdag 26. februar 20.00 067 Askvoll Askvoll Fjordhotell
Onsdag  26. februar 20.00 068 Storehesten  (Fjaler, Gaular, Solund, Hyllestad og Høyanger nord) Sande Kro og Hotell, Sande
Tirsdag 25. februar 20.00 070 Masfjorden, Gulen, Høyanger sør Brekkestranda Hotell
Torsdag 27. februar 20.00 071 Indre Sogn Lyngmo Leirstad, Hafslo
Onsdag 26. februar 19.30 072 Vik og Balestrand Blix Hotell, Vik
Tirsdag 25. februar 20.00 073 Aurland, Lærdal og Årdal Mariannes Bakeri& Kafe, Aurland
Mandag 17. februar 19.30 074 Bergen og omland Felleskjøpet Haukås, Åsane
Mandag 17. februar 19.30 075 Osterøy Felleskjøpet Haukås, Åsane
Onsdag 19. februar 20.00 076 Radøy, Austrheim og Fedje Smiths Møte og selskapslokaler
Tirsdag 18. februar 19.30 077 Meland, Lindås, Modalen og Eidslandet Hagelia Matstove, Knarvik
Mandag 24. februar 20.00 078 Voss og Vaksdal Park Hotell Vossevangen
Mandag 24. februar 20.00 079 Eidfjord, Ulvik og Granvin Park Hotell Vossevangen
Torsdag 27. februar 19.00 080 Odda og Ullensvang Hardanger Hotell
Onsdag 19. februar 19.30 081 Jondal og Kvam Tørvikbygd Bedehus
Torsdag 20. februar 20.00 082 Fusa, Samnanger, Tysnes, Ølve, Varaldsøy og Hatlestrand Helland Hogst, Heiane Industriområde, Eikelandsosen
Mandag 17. februar 19.30 083 Kvinnherad Omvikdalen Skule
Tirsdag 18. februar 19.30 084 Etne og Vindafjord Kantina, Sandeid-anlegget
Torsdag 20. februar 19.30 085 Indre Ryfylke Ryfylke Fjordhotell, Sand
Onsdag 19. februar 19.30 086 Bokn og Tysvær Stemnestaden, Grinde
Onsdag 19. februar 19.30 087 Ytre Haugaland Stemnestaden, Grinde
Tirsdag 18. februar 19.40 088 Ytre Sunnhordland Grand Hotell, Leirvik