Søk:

Verktøylinje

Årsmøteutsendinger Nortura

(27.03.17) Årsmøtet i Nortura SA foregår i år den 4.-5. april på Lillestrøm. Her er oversikten over hvem som skal representere de ulike regionene på årsmøtet 2017.

Navn Adresse Poststed
Håvard Ringnes (ordfører) Rambydalsvegen 542 2040 Kløfta
Roy Erik Hetland (varaordfører) Hetlandsvegen 25 5584 Bjoa
Ru Nord-Norge    
Anne May Olli Haldenjarga 50 9730 KARASJOK
Bente R. Børsheim Markaveien 34 8980 VEGA
Håvard Knygh Knyghveien 11 A 8920 SØMNA
Fred Tore Fagereng Lynghaugveien 19 8475 STRAUMSJØEN
Bjørn-Arne Skoglund Åse 8484 RISØYHAMN
Ragnhild Engan   8260 INNHAVET
Endre Østbø Dønnaveien 626 8820 DØNNA
Merethe Sund Brekkeidet 8910 SØMNA
RU Midt-Norge    
Åge Guddingsmo Tømmeråsvegen 36 7870 GRONG
Sverre Tyldum Tyldom 54 7977 HØYLANDET
Jørgen Sæther Holstadsve Gård 7750 NAMDALSEID
Trude Sandstad Eldnes Eldneset 7730 BEITSTAD
Johan Kristian Daling Dalbygdvegen 100 7730 BEITSTAD
Ivar Wang Nedre Vangsgrendvegen 38 7670 INDERØY
Jørgen Erik Baumfelder Leksdalsvegen 929 7656 VERDAL
Ragnar Valstad Tømtevegen 559 7608 LEVANGER
Lars Morten Rosmo Ofstad 7353 BØRSA
Kolbjørn Frøseth Myrsundveien 28 7074 SPONGDAL
Per Magnus Borten Moe Skjefstadbakken 40 7083 LEINSTRAND
Halvor Braa Leinstrandvegen 20 7074 SPONGDAL
Bård Tore Berntsen Øver Illøkkja 7391 RENNEBU
Olav Håkon Ulfsnes Ulsnes Indre 6697 VIHALS
Jan Edvin Hoem Hoemsvegen 105 6637 FLEMMA
RU Vest    
Ragnhild Døving Veiberg 9 6215 EIDSDAL
Magne Riise Rise 36 6165 Sæbø
Odd Bjarne Bjørdal Bjørdalsvegen 145 6156 ØRSTA
Lidvin Hage Hage 6797 UTVIK
Jan Erik Fløtre Fløtre 6826 BYRKJELO
Bjarte Myren Ikjefjord 5962 BJORDAL
Eldrid Grønsberg Låvi 38 5745 AURLAND
Reidar Kallestad Keilegavlsvegen 15 5953 FONNES
Guro Sofie Gjelland Herresvegen 34 5708 VOSS
Even Øyri Soldalsvegen 30 5610 ØYSTESE
Jan Roy Eide Eidesvegen 30 5620 TØRVIKBYGD
Per Gunnar Gilleshammer Kjøllesdal 6776 KJØLSDALEN
Svein Helge Lærdal Stølsvegen 47 5585 SANDEID
Helene S. Bødtker Fattnesvegen 363 4209 VANVIK
RU Agro    
Willy Finnbakk Løgevn. 72 4340 BRYNE
Sigurd Høyland Rimestad 32 4365 NÆRBØ
Martin Mæland Kyrkjevegen 365 4362 VIGRESTAD
Sigmund Rangen Ånestadvn. 270 4360 VARHAUG
Bent Ove Byberg Bybergsveien 45 4354 VOLL
Anne Lise Kindingstad Kindingstadvegen 57 4160 FINNØY
Tor-Arne Frivold Tofteveien 67 4516 MANDAL
Inger Liv Thoresen Vestbygdveien 98 4720 HÆGELAND
Terje Birkeland Senumsvegen 16 4735 EVJE
Audun Meland Meland 4596 EIKEN
Gunnar Bjørndal Dåsvannsdalen 108 4737 HORNNES
Arild Viken Toraldåsen 60 4886 GRIMSTAD
Åge Andre Brømnes Brømnesveien 41 4849 ARENDAL
RU Øst    
Hans O. Erikstein Skoevegen 4 3800 BØ I TELEMARK
Gunnar H Li Valenvegen 308 3800 BØ
Ole Reino Tala Askhaugveien 40 3170 SEM
Beate Menes Didriksen Vahrveien 64 3160 STOKKE
Nils Henry Haugen Furustadvn 180 3232 SANDEFJORD
Ole Kai Sørbøl Øvrevegen 208 3550 GOL
Britt Karin Flaata Flaata 3632 UVDAL
Lars Talberg Suterødveien 46 1747 SKJEBERG
Anne Tofteberg Vestre Tofteberggata 3 1640 RÅDE
Øystein Mysen Grønnsundveien 63 1880 EIDSBERG
Thor Harald Bjoner Strømfossveien 433 1890 RAKKESTAD
Ole Johannes Egeland Olavsrud, Torudvn.89 1820 SPYDEBERG
Lars Vegard Borstad Borstadveien 117 1930 AURSKOG
Mina S. Klaseie Klaseiegutua 90 2074 EIDSVOLL VERK
RU Innlandet    
Jan R. Botilsrud Voldsnesgutua 70 2260 KIRKENÆR
Børre Rogstadkjernet Sagene Ring 332 2410 HERNES
Hilde Stokke Odden Folldalsvegen 3003 2580 FOLLDAL
Even Erlien Nyplassgata 21 7374 RØROS
Lars Bryhni Brynivegen 79 2335 STANGE
Haakon Andreas Alm Tangenvegen 307 2335 STANGE
Einar Myki Tønset, Chausseen 180 2340 LØTEN
Ingeborg Tønseth Byhagan 123 2345 ÅDALSBRUK
Anne Karine Tørud Spikdalsvegen 43 2380 BRUMUNDDAL
Tormod Enok Skramstad Åsbygdsveien 641 2450 RENA
Hanne Guåker Nesvegen 753 2353 STAVSJØ
Hans Amund Braastad Fåvangvegen 611 2634 FÅVANG
Jon Einar Høystad Høystadvegen 173 2630 RINGEBU
Else Mona Staurust Bjørnstad Permovegen 35 2690 SKJÅK
Stein Rønjus Hålien Tyinvegen 2954 2967 LOMEN
Eldrid Kjernli Skau Myllavegen 136 2742 GRUA