Årsmøteutsendinger Nortura

(15.03.18) Årsmøtet i Nortura SA foregår i år den 10.-11. april på Lillestrøm. Her er oversikten over hvem som skal representere de ulike regionene på årsmøtet 2018.

Navn Adresse Poststed
Håvard Ringnes Rambydalsvegen 542 2040 KLØFTA
Roy Erik Hetland Hetlandsvegen 25 5584 BJOA
RU Nord-Norge
Anne May Olli Haldenjarga 50 9730 KARASJOK
Svein Slåtsveen Bekkarfjord 9740 LEBESBY
Birgitte Rørvik Bruun Nordmo Gård, Tårstadveien 25 8535 TÅRSTAD
Fred Tore   Fagereng Lynghaugveien 19 8475 STRAUMSJØEN
Bjørn - Arne  Skoglund Åse 8484 RISØYHAMN
Ragnhild Engan   8260 INNHAVET
Endre Østbø Dønnaveien 626 8820 DØNNA
Bente R. Børsheim Markaveien 34 8980 VEGA
RU Midt-Norge
Sigmund Johansen Leirbogen 7970 KOLVEREID
Sverre Tyldum Tyldom 54 7977 HØYLANDET
Signe Lillian Nordmeland Steinsdalsveien 219 7740 STEINSDALEN
Trude Sandstad Eldnes Eldneset 7730 BEITSTAD
Johan Kristian Daling Dalbygdvegen 100 7730 BEITSTAD
Ivar Wang Nedre Vangsgrendvegen 38 7670 INDERØY
Jørgen Erik  Baumfelder Leksdalsvegen 929 7656 VERDAL
Ragnar Valstad Tømtevegen 559 7608 LEVANGER
Lars Morten Rosmo Ofstad 7353 BØRSA
Kolbjørn Frøseth Myrsundveien 28 7074 SPONGDAL
Per Magnus Borten Moe Skjefstadbakken 40 7083 LEINSTRAND
Astrid Helen Gunnesmo Berkåk 7391 RENNEBU
Bård Tore Berntsen Øver Illøkkja 7391 RENNEBU
Olav Håkon   Ulfsnes Ulsnes Indre 6697 VIHALS
Jan Edvin   Hoem Hoemsvegen 105 6637 FLEMMA
RU Vest
Ragnhild Døving Veiberg 9 6215 EIDSDAL
Paul Sindre Vedeld Vedeld 6141 ROVDE
Magne Riise Rise 37 6166 Sæbø
Lidvin Hage Hage 6797 UTVIK
Bjarte Myren Ikjefjord 5962 BJORDAL
Lisa Elvagjeng Torstad 6856 SOGNDAL
Eldrid Grønsberg Låvi 38 5745 AURLAND
Reidar Kallestad Keilegavlsvegen 15 5953 FONNES
Jan Roy Eide Eidesvegen 30 5620 TØRVIKBYGD
Svein Helge Lærdal Stølsvegen 47 5585 SANDEID
Sjur  Åkra Haukelivegen 1036 5590 ETNE
Helene S. Bødtker Fattnesvegen 363 4209 VANVIK
Erling Lønning Heskjadalen 803 5570 AKSDAL
Martin Strømøy Vasslivegen 23 5554 VALEVÅG
RU Agro
Kirsten Kverneland Sletteigvegen 10b 4355 KVERNALAND
Willy Finnbakk Løgevn. 72 4340 BRYNE
Sigurd Høyland Rimestad 32 4365 NÆRBØ
Kristian Foss    
Sigmund Rangen Ånestadsvn. 270 4360 VARHAUG
Lenita Salte Skrettinglandvegen 60 4360 VARHAUG
Martin Mæland Kyrkjevegen 365 4362 VIGRESTAD
Siv Meling Åmøyveien 668 4154 AUSTRE ÅMØY
Anne Lise Kindingstad Kindingstadvegen 57 4160 FINNØY
Tor-Arne Frivold Tofteveien 67 4516 MANDAL
Jon Leif Håverstad  Eikaas Sommerveien 35 4640 SØGNE
Gunnar Bjørndal Dåsvannsdalen 108 4737 HORNNES
Arild Viken Toraldåsen 60 4886 GRIMSTAD
Åge Andre Brømnes Brømnesveien 41 4849 ARENDAL
RU Øst
Gunnar H Li Valenvegen 308 3800 BØ
Hans O. Erikstein Skoevegen 4 3800 BØ I TELEMARK
Ole Reino Tala Askhaugveien 40 3170 SEM
Nils Henry Haugen Furustadvn 180 3232 SANDEFJORD
Ole Kai Sørbøl Øvrevegen 208 3550 GOL
Else Horge Asplin Sletevegen 62 3540 NESBYEN
Lars Talberg Suterødveien 46 1747 SKJEBERG
Anne Tofteberg Vestre Tofteberggata 3 1640 RÅDE
Thor Harald Bjoner Strømfossveien 433 1890 RAKKESTAD
Øystein Mysen Grønnsundveien 63 1880 EIDSBERG
Ole Johannes Egeland Olavsrud, Torudvn.89 1820 SPYDEBERG
Lars Vegard Borstad Borstadveien 117 1930 AURSKOG
Harald Bøhnsdalen Leirsundveien 130 2015 LEIRSUND
Mina S. Klaseie Klaseiegutua 90 2074 EIDSVOLL VERK
RU Innlandet
Jan R. Botilsrud Voldsnesgutua 70 2260 KIRKENÆR
Børre Rogstadkjernet Sagene Ring 332 2410 HERNES
Hilde Stokke Odden Folldalsvegen 3003 2580 FOLLDAL
Even Erlien Nyplassgata 21 7374 RØROS
Einar Myki Tønset, Chausseen 180 2340 LØTEN
Ingeborg Tønseth Byhagan 123 2345 ÅDALSBRUK
Haakon Andreas Alm Tangenvegen 307 2335 STANGE
Lars Bryhni Brynivegen 79 2335 STANGE
Hans Arne  Krogsti Ellevsætervegen 387 2386 BRUMUNDDAL
Hanne Guåker Nesvegen 753 2353 STAVSJØ
Hans Amund   Braastad Fåvangvegen 611 2634 FÅVANG
Jon Einar Høystad Høystadvegen 173 2630 RINGEBU
Else Mona Staurust Bjørnstad Permovegen 35 2690 SKJÅK
Stein Rønjus   Hålien Tyinvegen 2954 2967 LOMEN
Sissel Aanstad Lerud Sillongenvegen 62 2846 BØVERBRU
Eldrid Kjernli Skau Myllavegen 136 2742 GRUA