Årsmøteutsendinger Nortura

(01.04.19) Årsmøtet i Nortura SA foregår i år den 9.-10. april på Lillestrøm. Her er oversikten over hvem som skal representere de ulike regionene på årsmøtet 2019.

Navn Adresse Poststed
Håvard Ringnes Rambydalsvegen 542 2040 KLØFTA
Kirsten Helen Myren Vierliveien 21 4985 VEGÅRSHEI
RU Nord-Norge    
Hanne Jonassen Harila Kariel 9802 JAKOBSELV
Svein Slåtsveen Bekkarfjord 9740 LEBESBY
Tone Ruback Nordsandveien 27 9425 SANDSØY
Fred Tore Fagereng Lynghaugveien 19 8475 STRAUMSJØEN
Bjørn-Arne Skoglund Åse 8484 RISØYHAMN
Ragnhild Engan   8260 INNHAVET
Endre Østbø Dønnaveien 626 8820 DØNNA
Sunniva Skogan Hamnvågneset 41 9055 MEISTERVIK
Bente R. Børsheim Markaveien 34 8980 VEGA
RU Midt-Norge    
Sigmund Johansen Leirbogen 7970 KOLVEREID
Borgny Kjølstad Grande Tømmeråsvegen 38 7870 GRONG
Sverre Tyldum Tyldom 54 7977 HØYLANDET
Signe Lillian Nordmeland Steinsdalsveien 219 7740 STEINSDALEN
Johan Kristian Daling Dalbygdvegen 100 7730 BEITSTAD
Tore Rennan Solbergvegen 752 7730 BEITSTAD
Ivar Wang Nedre Vangsgrendvegen 38 7670 INDERØY
Jørgen Erik  Baumfelder Leksdalsvegen 929 7656 VERDAL
Ragnar Valstad Tømtevegen 559 7608 LEVANGER
Per Magnus Borten Moe Skjefstadbakken 40 7083 LEINSTRAND
Kolbjørn Frøseth (forfall dag 2) Myrsundveien 28 7074 SPONGDAL
Steinar Lium (vara) Austråtveien 206 7140 OPPHAUG
Lars Morten Rosmo (forfall dag 1) Ofstad 7353 BØRSA
Bård Tore Berntsen Øver Illøkkja 7391 RENNEBU
Ole Wegard Iversen Freikollveien 710 6570 SMØLA
Jorunn Karin Kvernen Kvalvikveien 185 6520 FREI
Jan Edvin   Hoem Hoemsvegen 105 6637 FLEMMA
RU Vest    
Per Ivar Skodjereite Rødsetdalen 109 6250 STORDAL
Ragnhild Døving Veiberg 9 6215 EIDSDAL
Paul Sindre Vedeld Vedeld 6141 ROVDE
Lidvin Hage Hage 6797 UTVIK
Solveig Øie Nesvegen 645 5567 SKJOLDASTRAUMEN
Steinar Evebø Nordstrandsvegen 204 6823 SANDANE
Anita Sæther Standal Nedre 6943 SVORTEVIK
Bjarte Myren Ikjefjord 5962 BJORDAL
Lise Elvagjeng Torstad 6856 SOGNDAL
Reidar Kallestad Keilegavlsvegen 15 5953 FONNES
Jan Roy Eide Eidesvegen 30 5620 TØRVIKBYGD
Sjur Åkra Haukelivegen 1036 5590 ETNE
Helene S. Bødtker Fattnesvegen 363 4209 VANVIK
Ragnvald Stople Stoplevegen 5 5585 SANDEID
Martin Strømøy Vasslivegen 23 5554 VALEVÅG
RU Agro    
Ola Sunde Nordsjøvegen 1257 4343 ORRE
Kirsten Kverneland Sletteigvegen 10b 4355 KVERNALAND
Willy Finnbakk Løgevn. 72 4340 BRYNE
Maria Helliesen Nordsjøvegen 1940 4365 NÆRBØ
Sigmund Rangen Ånestadvn. 270 4360 VARHAUG
Lenita Salte Skrettinglandvegen 60 4360 VARHAUG
Martin Mæland Kyrkjevegen 365 4362 VIGRESTAD
Siv Meling Åmøyveien 668 4154 AUSTRE ÅMØY
Tor-Arne Frivold Tofteveien 67 4516 MANDAL
Børge Helliesen Merslandsveien 426 4520 LINDESNES
Inghild Håverstad Bjørneborgveg 6 4440 TONSTAD
Jon Leif Håverstad  Eikaas Sommerveien 35 4640 SØGNE
Gunnar Bjørndal Dåsvannsdalen 108 4737 HORNNES
Kristian Foss Gåskjennveien 26 4900 TVEDESTRAND
RU Øst    
Hans O. Erikstein Skoevegen 4 3800 BØ I TELEMARK
Anita Høidalen Hantovegen 145 3825 LUNDE
Ole Reino Tala Askhaugveien 40 3170 SEM
Nils Henry Haugen Furustadvn 180 3232 SANDEFJORD
Ole Kai Sørbøl Øvrevegen 208 3550 GOL
Else Horge Asplin Sletevegen 62 3540 NESBYEN
Lars Talberg Suterødveien 46 1747 SKJEBERG
Anne Tofteberg Vestre Tofteberggata 3 1640 RÅDE
Thor Harald Bjoner Strømfossveien 433 1890 RAKKESTAD
Øystein Mysen Grønnsundveien 63 1880 EIDSBERG
Svein Iver Gjøby Gjøbyveien 71 1892 DEGERNES
Ole Johannes Egeland Olavsrud, Torudvn.89 1820 SPYDEBERG
Lars Holene Revaugveien 130 1815 ASKIM
Harald Bøhnsdalen Leirsundveien 130 2015 LEIRSUND
Mina S. Klaseie Klaseiegutua 90 2074 EIDSVOLL VERK
RU Innlandet    
Jan R. Botilsrud Voldsnesgutua 70 2260 KIRKENÆR
Børre Rogstadkjernet Sagene Ring 332 2410 HERNES
Hilde Stokke Odden Folldalsvegen 3003 2580 FOLLDAL
Even Erlien Nyplassgata 21 7374 RØROS
Einar Myki Tønset, Chausseen 180 2340 LØTEN
Ingeborg Tønseth Byhagan 123 2345 ÅDALSBRUK
Haakon Andreas Alm Tangenvegen 307 2335 STANGE
Hans Arne  Krogsti Ellevsætervegen 387 2386 BRUMUNDDAL
Jan Arne Broen Storsjøvegen 23 2100 SKARNES
Hanne Guåker Nesvegen 753 2353 STAVSJØ
Hans Amund Braastad Fåvangvegen 611 2634 FÅVANG
Jon Einar Høystad Høystadvegen 173 2630 RINGEBU
Stein Rønjus Hålien Tyinvegen 2954 2967 LOMEN
Gunhild Rogne Bygdinvegen 1725 2943 ROGNE
Sissel Aanstad Lerud Sillongenvegen 62 2846 BØVERBRU
Eldrid Kjernli Skau Myllavegen 136 2742 GRUA
Per Marius Frøislie Ryavegen 154 2740 ROA

 
De som er strøket i oversikten har meldt forfall, vara er satt inn.