(Sist endret 05.03.18) Nortura SA har avtale med Bekken & Strøm AS om Norturaprofilerte klær og utstyr. Dette gjør at du som Norturamedlem kan kjøpe blant annet rimelige kjeledresser, sko, profilprodukter og andre profilklær direkte fra nettbutikken.
I fjor høst utvidet vi medlemskolleksjonen betydelig med arbeidstøy, fritidstøy og sko. Nå har det kommet nye t-skjorter og hettegensere med ordsky på ryggen. Logg inn i nettbutikken og se på avtaleproduktene.
Registrere deg som kunde
Om du vil handle i nettbutikken så må du første gang registrere deg som kunde hos Bekken & Strøm.
Husk avtalekoden arutron (se også lenken under) og ditt foretaksnummer (org.nr)!
» Oppskrift på hvordan du registrerer deg med avtalekode (pdf. 603 kb)
Det kan gå inntil en virkedag før du får en tilbakemelding på e-post for å aktivere din konto.
Registrering/innlogging kjøp: www.bekkenstrom.no |
Mine avtaleprodukter
Avtaleproduktene til Nortura finner du under "Mine avtaleprodukter" øverst til venstre på siden til Bekken & Strøm etter du har logget inn. Oversikten under er kun en visning av avtaleproduktene!
For å bestille eller se nærmere på avtaleproduktene må du logge inn i nettbutikken til Bekken & Strøm.
NB:
|
Lykke til med handelen!